Nasza Oferta

Dieta FIT to dieta dedykowana przed wszystkim osobom chcącym zredukować masę ciała. Jest dostępna w przech wariantach kalorycznych: 1200, 1500 i 1800 kcal. Pomoże Ci zadbać o zdrowie i osiągnąć doskonałe samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę.

Złóż zamówienie
DIETA SPORT przeznaczona jest dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Dostępna jest w trzech wariantach kalorycznych – 2000, 2200 i 2500 kcal. Die4ta pomaga prowadzić aktywny tryb życia i dbać o dobrą formę.

Złóż zamówienie
Dieta DASH można nazwać "gwiazdą" wśród diet, ponieważ od 7 lat zajmuje pierwsze miejsce jako najzdrowsza dieta. Jej celem jest obniżenie ciśnienia tętnicznego i wzmocnienie układu krwionośnego. Dzięki temu, że jest ona oparta na spożywaniu produktów bogatych w składniki odżywcze i mineralne, można stosować ją praktycznie przez całe życie.

Złóż zamówienie


Dieta Hypo hashimoto HYPO - HASHIMOTO to program przeznaczony dla osób zmagających się z diedoczynnością tarczycy i chorobą Hashimoto. Dostępny w wariantach: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kcal. Menu opiera się na posiłkach o niskim i średnim indeksie glikemicznym oraz braku laktozy i glutenu.

Złóż zamówienie


Dieta Wege + Fish Dieta stworzona z myślą o laktoowowegetarianach, czyli wegetarianach dopuszczających spożywanie produktów mlecznych, ryg, jaj oraz miodu. Każde danie przyrządza nasz doświadczony szef kuchni wraz ze swoim zespołem. Dzięki zaangażowaniu tak wielku profesjonalistów, dania, pomimo wykluczenia mięsa, zapewniają prawidłowe proporcje poszczególnych składników odżywczych. W jadłospisie nie znajdziecie produktów zawierających konserwanty, barwniki czy żelatynę. Dieta dostępna w 5 wersjach kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kalorii.

Złóż zamówienie


Dieta Strong Pełnowartościowy i wysokoenergetyczny zestaw stworzony z myślą o osobach uprawiających sporty siłowe. Jeśli intensywnie pracujesz nad rozbudową masy mięśniowej, to idealna propozycja dla Ciebie. W tej diecie znajdziesz:
- wyborne i wysokoenergetyczne paliwo dla Twoich mięśni
- odpowiednie proporcje najlepszej jakości białka i węglowodanów
Opcje kaloryczne: 2500 kcal, 3000 kcal.


Złóż zamówienie


Dieta Office Box to zestaw trzech różnorodnych, zbilansowanych posiłków. Składa się z: śniadania, obiadu, kolacji. Występuje w dwóch wariantach: 1200 kcal dla kobiet i 1800 kcal dla mężczyzn.

Złóż zamówienie

Kontakt

Adres e-email

pogotowiefit@gmail.com

Zadzwoń do nas

535-074-355

Formularz kontaktowy